Chassis Brakes International küresel otomotiv sanayisi için ihtiyaç duyulan tüm çözümler ile birlikte yenilikçi fren sistemleri geliştirmekte ve üretmekte olan bir kuruluştur. Firma, son teknoloji ve göz alıcı disk, kampana ve otomatik park frenleri ile geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Ürün ve uygulama mühendisliğinin tüm alanlarında deneyimli ve yüksek kalifiye iş gücü sunmaktadır. Chassis Brakes faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ve ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Chassis Brakes tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Chassis Brakes İş İlanları 2023

Bursa ilimizde 20.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Türkiye fabrikası 300’nin üzerinde çalışanı ile direkt otomotiv ana sanayi üreticilerine ve çeşitli satış sonrası kanallarına disk frenler, kampana frenler ve otomatik park freni gibi orijinal ekipman üretimi yapmaktadır. Chassis Brakes faaliyetlerine devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Chassis Brakes tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kalite mühendisi, mekanik teknisyeni, bakım mühendisi, elektrik bakım teknisyeni, montaj elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Chassis Brakes İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Chassis Brakes bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kuruluş bünyesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Chassis Brakes işe alacak olduğu personeller için çeşitli kariyer portallarına ilan vermektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar daha sonra iş görüşmesi için çağrılacaklar ve bu aşamayı da geçmeleri durumunda kurum bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Chassis Brakes iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Chassis Brakes İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.