Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan kurumlardan bir tanesidir. Ceza infaz kurumları ve tutukevlerini yönetmek, denetlemek ve hesap işlerini izlemek ile kanunca belirtilen diğer görevleri yerine getirmekle görevlidir. Ceza ve Tevkifevleri ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ceza ve Tevkifevleri tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

Ceza ve Tevkifevleri, hükümlülerin tüm işlemleri ve ceza evleri ile iş ve işlemleri yürütmektedir. Ceza ve Tevkifleri ülkemizde oldukça yoğun çalışan kurumlardan birisidir. Bünyesinde binlerce çalışanı bulunan kurum bunlara ek olarak da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ceza ve Tevkifevleri tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • CTE  3122 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ceza ve Tevkifevleri 200 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ceza ve Tevkifevleri 4 Bin İKM Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Ceza ve Tevkifevleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; psikolog, öğretmen, aşçı, cezaevi katibi, İKM, zabıt katibi, sosyal çalışmacı, kaloriferci, sağlık personeli, gardiyan, teknisyen, şoför, infaz koruma memuru, idare memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nereden nasıl iş başvurusu yapılır?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ceza ve Tevkifevleri tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında tüm detayları bu sosyal ağlarımız vasıtası ile paylaşacağız. Bu yazımızda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER CEZA VE TEVKİFEVLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ceza ve tevkifevleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ceza ve tevkifevleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.