Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli ilimizde Kartepe ilçesinde yer almakta olan bir havalimanıdır. İzmir şehir merkezine 15 km, Adapazarı şehir merkezine ise 30 km uzaklıkta yer almaktadır. 2500 metre kare iç hatlar terminaline sahiptir. Ancak ilerleyen süreçte bir dış hatlar terminali de yapılması planlanmaktadır. Havalimanının içerisinde 150 araç kapasiteli otopark da bulunmaktadır. Cengiz Topel Havalimanı aynı zamanda çok sayıda kişiyi istihdam etmektedir ve bu kişilere ek olarak çeşitli dönemlerde çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştirilmektedir. Cengiz Topel Havalimanı tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Cengiz Topel Havalimanı İş İlanları 2023

2015 yılında açılan havalimanı faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Havalimanına Anadolujet ve Türk Hava Yolları uçuşlar düzenlemektedir. Cengiz Topel Havalimanına ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Kocaeli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Cengiz Topel Havalimanı bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; uçak bakım teknisyeni, engelli işçi, özel güvenlik görevlisi, arff memuru, şoför, mühendis, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Cengiz Topel Havalimanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cengiz Topel Havalimanı bünyesinde yeni çalışan ihtiyacı oluştuğunda İŞKUR yani iskur.gov.tr adresinde iş ilanı yayınlanmaktadır. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. İŞKUR sitesine girerek, açık iş pozisyonlarına il seçiminizi Kocaeli yaparak bakabilirsiniz. Bu sayede Cengiz Topel Havalimanı bünyesinde yayınlanan son ilanları görebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Cengiz Topel Havalimanı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞ İLANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iş ilanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iş ilanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.