Cengiz Holding 1980 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan bir şirketler grubudur. Cengiz Holding günümüzde inşaat sektörünün yanında enerji, maden, turizm, altyapı, sigorta sektörlerinde hizmet göstermektedir. Cengiz Holding bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesi olan Cengiz İnşaat, dünyanın en büyük 100 inşaat şirketinden bir tanesidir. Cengiz Holding bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir. Holding, bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Cengiz Holding tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Cengiz Holding İş İlanları 2023

Cengiz Holding şimdiye kadar çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamıştır. İstanbul Yeni Havalimanı işletmesi ve Ankara Hızlı Tren Garı gibi çeşitli mega projelerin işletmesi bu holdinge aittir. Ayrıca Kolin ve Limak Holding ile birlikte Akşam Gazetesi ve Skytürk 360 gibi medya şirketlerinin de sahibidir. Cengiz Holding bünyesinde istihdam etmekte olduğu binlerce çalışana ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Cengiz Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, büro memuru, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, çevirmen, avukat, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Cengiz Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cengiz Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile dakikalar içerisinde başvurularını gönderebilirler. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu yazımızda Cengiz Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Cengiz Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER CENGİZ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, cengiz holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan cengiz holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.