Çelebi Holding, temelleri 1958 yılında ülkemizin ilk özel yer hizmetleri firması olan Çelebi Hava Servisinin kurulması ile atılmıştır. 1995 senesinde bünyesinde yer alan şirketlerin yönetimlerinin bir araya getirilmesi maksadıyla Çelebi Holding A.Ş. resmi olarak kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren holding, günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Çelebi Holding bünyesinde 15 binden fazla kişi istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çelebi Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çelebi Holding İş İlanları 2023

Çelebi Holding 2 kıtada 5 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Bünyesinde yer alan şirketler alanında en büyük kuruluşlardan olmayı başarmışlardır. Çelebi Grubu; havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği, denizcilik sektörü, gıda sektörü gibi alanlarda kesintisiz hizmet sunmaktadır. Çelebi Holding kendi bünyesinde ve bünyesinde yer alan şirketlere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Çelebi Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, harekat memuru, sistem yöneticisi, engelli personel, teknik memur, muhasebe elemanı, mekanik teknisyeni, ofis servis görevlisi, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki bunlara nereden iş başvurusu yapılabilir?

Çelebi Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çelebi Holding; Bandırma, Diyarbakır, İstanbul, Adana, Antalya gibi sayısız ilimizde faaliyetleri bulunmaktadır. Çelebi Hava Limanları bünyesinde çalışmak için isteyen vatandaşlarımız aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve kurumun insan kaynakları departmanına göndermelisiniz. Bu yazımızda Çelebi Firması iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çelebi Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇELEBİ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çelebi holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çelebi holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.