Çelebi Holding, İstanbul merkezli bir holding kuruluşudur. Holdingin temelleri 1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi Çelebi Hava Servisinin kurulmasıyla atılmıştır. 1995 yılında bünyesinde bulunan şirketlerin yönetiminin bir araya toplaması amacıyla Çelebi Holding A.Ş. kurulmuştur. 2014 yılı itibarıyla holding, havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği, denizcilik sektöründe liman işletmeciliği ve gıda gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Çelebi Holding yayınlamış olduğu iş ilanı ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Çelebi Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Çelebi Holding İş İlanları 2020

Çelebi Holding kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Günümüzde Holding bünyesinde 13 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Çelebi Holding büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile bu personellere ek, çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Çelebi Holding tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; yönetici asistanı, sistem yöneticisi, yolcu hizmetleri harekat memuru, bölge teknik memuru, kalite güvence uzmanı, harekat memuru, motor teknisyeni, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çelebi Holding İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

Çelebi Holding; Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bandırma Limanı gibi oldukça önemli alanlarda yer hizmetleri ve çeşitli işleri almış oldukça büyük bir kuruluştur. Çelebi Holding bünyesinde çalışmak isteyen bireyler, başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurularınızın olumlu sonuçlanması durumunda da iş görüşmesi için çağrılacaksınız. Bu aşamayı da geçen bireyler Çelebi Holding gibi büyük bir kurumda çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Çelebi Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çelebi Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇELEBİ HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çelebi holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çelebi holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.