Çelebi Havacılık, temelleri 1958 yılında atılmış olan ülkemizin ilk özel yer hizmeti şirketidir. Çelebi Hava Servisi adı ile sektöre giriş yapan firma, günümüzde ülkemizin en büyük ve Avrupa’nın sayılı yer hizmetleri sağlayan firmalarından bir tanesi olmuştur. ÇHS birçoğu ülkemizde olmak üzere toplamda 250’den fazla havayolunda yer hizmeti sunmaktadır. Çelebi Holding bünyesinde hizmet veren şirketlerden bir tanesi olan Çelebi Hava Servisi, Türk sivil havacılık sektöründe entegre hizmetlerde en başarılı örneklerinden bir tanesidir. Her sene büyümesini büyük bir hızla sürdüren firma bünyesinde binlerce çalışan görev almaktadır. Çelebi Hava Servisi bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çelebi Yer Hizmetleri tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çelebi Hava Servisi İş İlanları 2023

Çelebi Hava Servisi; yolcu hizmetleri, yük kontrol ve uçuş operasyonu, ramp hizmetleri, genel havacılık hizmetleri, kargo ve antrepo hizmetleri, köprü operasyonu gibi alanlarda hizmet vermektedir. Alanında sadece ülkemizin değil dünyanın sayılı firmalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Çelebi bünyesinde yer alan 15 bini aşkın çalışana ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Çelebi Hava Servisi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, elektrik teknisyeni, bordro takım lideri, kıdemli ödül uzmanı, harekat memuru, yolcu hizmetleri memuru, bütçe ve raporlama uzmanı, teknik uzman, stajyer, temizlik işçisi, teknik şef, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Çelebi Hava Servisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çelebi Yer Hizmetleri bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfası üzerinden yapabilirler. Sayfaya girdikten sonra güncel olarak Çelebi Hava Yolları tarafından yayınlanan açık iş pozisyonlarına ulaşabilir ve bunlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun dışında kurum çeşitli dönemlerde İŞKUR üzerinden de alımlar gerçekleştirmektedir. Bu alımları da takip edebilirsiniz. Bu alımlar yapılmaya başlandığında devlette.com web sitemiz üzerinden gerekli duyuruları paylaşacağız. Harici olarak online bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Çelebi Hava Servisi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çelebi Hava Servisi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇELEBİ HAVA SERVİSİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çelebi hava servisi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çelebi hava servisi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.