Çekmeköy, İstanbul ilimizde Anadolu Yakası’nda yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Çekmeköy, 2009 senesinde ilçe olmuştur. Çekmeköy Belediyesi ise ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesidir.  Belediye ilçenin gelişmesi adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Bu kapsamda da çeşitli zamanlarda ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Çekmeköy Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Çekmeköy Belediyesi İş İlanları 2023

Çekmeköy ilçesinin nüfusu 240 bini aşmış durumdadır. Çekmeköy Belediyesi ilçenin tarihi ve kültürel dokusunu korumak ve aynı zamanda ilçe gelişimini sağlamak adına çalışmalar yapmaktadır. Belediye bu kapsamda da çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Çekmeköy Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Çekmeköy İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Çekmeköy Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Çekmeköy Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik işçisi, büro memuru, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, şoför, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, şehir plancısı, veteriner, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çekmeköy Belediyesi İş Başvurusu, Nasıl, Nereden Yapılır?

Çekmeköy Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Çekmeköy Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇEKMEKÖY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çekmeköy konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çekmeköy duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.