Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adıyla Çaykur, Giresun ili Tirebolu ilçesinde yer almakta olan fabrikası için işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında 3 engelli işçi alımı yapılacaktır. İlan kapsamında beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 4 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çaykur Tirebolu Fabrikası İşçi Alımı İlanı 2018

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından, Giresun ili Tirebolu ilçesinde bulunan fabrikada çalıştırılmak üzere, Giresun ili ve ilçelerinde ikamet eden, geçici-mevsimlik işçi statüsünde, en az ilkokul mezunu, Beden İşçisi (Genel) mesleğinde engelli 3 kişilik işçi alımı yapılacaktır. Bu talebe sadece engelli statüsünde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ilgili talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler.Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, iş gücü talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Giresun ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 Salı günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKUR’un yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep, Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayımlamış olup, (Tlf: 0 (454) 214 00 71/ 214 00 91 Faks: 0 (454) 214 00 11, e-posta: giresun@iskur.gov.tr) detaylı bilgi alınabilir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU15.05.2018Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : A.ŞÜKRÜ OKAN CAD. KÖRLİMAN MAH. / 28500 TİREBOLU

Bu yazımızda Çaykur tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Çaykur iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çaykur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.