Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla Çaykur yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda engelli işçi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında beden işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 7 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

ÇAYKUR Engelli İşçi Alımı İlanı 2018

Bu talebe sadece engelli statüsünde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler. – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ilgili talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler. – Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, işgücü talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Rize ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 15.05.2018 Salı günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacak olup,05.06.2018 tarihinde Rize İline Bağlı Çaykur Fındıklı Çay Fabrikasında işe başlatılacaklardır.Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKUR’un yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Beden İşçisi Alımı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından, Rize ili ve ilçelerinde ikamet eden, geçici işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, en az ilkokul mezunu, Beden İşçisi (Genel) mesleğinde engelli 32 kişilik işçi alımı yapılacaktır. Talep, Rize Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayımlamış olup, (Tlf: 0 (464) 213 04 10/ 214 04 36/ 213 04 50/ 213 04 53 Faks: 0 (464) 213 04 09, e-posta: rize@iskur.gov.tr) detaylı bilgi alınabilir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU15.05.2018Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : ÇAYKUR FINDIKLI ÇAY FABRİKASI 53700 FINDIKLI

Beden İşçisi Alımı

ÇAYKUR Karaca Çay Fabrikasında çalıştırmak üzere ENGELLİ geçici işçi alınacaktır. Talep, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yayınlamış olup, (Tlf: 0 462 746 15 85 – 0 462 746 15 50- Faks: 0 462 746 15 05, e-posta: surmene@iskur.gov.tr) detaylı bilgi alınabilir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU15.05.2018Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : KARACA ÇAY FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ PINARALTI KÖYÜ 61830 OF

Bu yazımızda Çaykur tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile diğer detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Çaykur iş imkanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çaykur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.