Çaykur, Türkiye Cumhuriyeti devletine ait, çay üreten bir kuruluştur. Çaykur; soğuk çay, yeşil çay, organik çay ve siyah çay üretimi yapmaktadır. Çaykur, 45 Yaş Çay İşleme Fabrikası, 1 Çay Paketleme Fabrikası, 2 Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü, 7 Pazarlama Bölge Müdürlüğü, Anatamir Fabrikası, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, 16.500 çalışanı ve 6.600 ton/gün yaş çay işleme kapasitesi ile Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşudur. Çaykur her sene yayınladığı iş ilanları ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Çaykur iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) İş İlanları 2023

Çaykur 2023 yılında da özellikle çay toplama mevsiminin gelmesi ile beraber çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve mevsimlik işçi alımı gerçekleştirecek. Bu ilanların içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer alacak. Çaykur bunun yanında çok sayıda stajyer, eski hükümlü işçi alımı ve engelli personel alımı da gerçekleştirecektir. İlanlarda İstanbul, Rize, Trabzon, Giresun, Artvin ve daha çok sayıda ilimizde personel alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtilmektedir. Çaykur tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • ÇAYKUR 760 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Çaykur Eski Hükümlü (Sabıkalı) İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Çaykur 1500 Mevsimlik Beden İşçisi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Çaykur Geçici İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

ÇAYKUR İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çaykur tarafından yapılacak olan personel alımı, işçi alımı, eleman alımı ve memur alımı ilanları sitemiz www.devlette.com ve İŞKUR web adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak ve iş başvuru formu doldurmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi detaylı olarak anlatmakta ve gerekli duyuruları siz değerli okurlarımıza yapmaktayız. Her ilan için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylar değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı ilanları detaylı bir şekilde takip etmeniz ve ilanlarda bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Çaykur insan kaynakları bunun dışında yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Çaykur bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeniz gerekmektedir. Çaykur iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • Adres : Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 – RİZE
  • E-mail Adresi caykur@caykur.gov.tr
  • Telefon 0464 213 02 11 (20 Hat)


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çaykur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çaykur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.