CarrefourSA, Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin ortaklığında oluşmuş bir market zinciridir. Türkiye’de 22’si hipermarket olmak üzere 100’ün üzerinde şubesi vardır, 11 tanesi İstanbul’dadır. İlk şubesi 22 Kasım 1993 tarihinde İstanbul-İçerenköy’de açılmıştır.2005’te Gima ve Endi’yi de bünyesine katmıştır. Carrefour 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 29 ülkede, 12 binden fazla mağazasını yılda ortalama iki milyar kişi kullanır. Bu büyük hipermarket zinciri 2023 yılında personel alımı , eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu yazımızın devamında.

CarrefourSA Personel Alımı 2023

Carrefoursa 2023 yılına kadar 1000 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açacak olan CarrefourSA ülke geneli personel alımı ve eleman alımı yapacak.  Bazı şirketler eleman alımı için kendi internet adresleri üzerinden ilan verirken, bazıları da CarrefourSA gibi yenibiris.com ya da kariyet.net gibi kariyer portalları üzerinden bu ilanları vermekteler. CarrefourSA yenibiris.com üzerinden iş başvurusu formlarını kabul ediyor. Buraya yapacağınız iş başvuruları öncelikle şirketin insan kaynakları departmanına iletiliyor ve burada detaylı bir incelemenin ardından ön onay alırsanız, mülakata çağrılıyorsunuz. Şayet bu aşamayı da başarıyla geçerseniz bir CarrefourSA çalışanı olmaya hak kazanıyorsunuz.CarrefourSA Eleman Alımı 2023

CarrefourSA 2023 yılında 1000’in üzerinde reyon görevlisi, reyon elemanı, kasa görevlisi, kasap, mağaza görevlisi, güvenlik görevlisi ve engelli personel alımı yapacak.  Bu açık iş pozisyonları için başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

Reyon Elemanı Alımı Başvuru Şartları

 • 18 yaşını tamamlamış,
 • Mağazacılık alanında kendini geliştirmek isteyen,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

Kasa Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu,
 • En az 18 yaşını tamamlamış,
 • Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,
 • İyi derecede bilgisayar kullanabilen,
 • Müşteri ilişkilerinde başarılı ve müşteri memnuniyetini sağlayabilecek,
 • İletişimi kuvvetli,
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Dikkatli ve dinamik.

CarrefourSA Eleman Alımı Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

CarrefourSA iş ilanları ve açık iş pozisyonları en çok İstanbul, İzmir, Muğla, Antalya,  Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır illeri içindir. En çok bu illerde eleman alımı yapmıştır. İlanların başvuru tarihi günceldir.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.