Akıllı telefon uygulaması üzerinden araç / taksi çağırma servisleri son dönemde oldukça popüler bir hale geldi. Bunlardan bir tanesi de Dubai merkezli bir şirket olan Careem. Careem kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Özellikle ülkemizdeki faaliyetlerini arttırma amacında olan ve bu doğrultuda da yatırımlarına hız veren Careem, bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Careem tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Careem İş İlanları 2020

Careem, ülkemizde 5 sene içerisinde 100 bin kişiye iş olanağı sağlamayı hedefliyor. 2020 yılı sonunda ise 5 bin kişiyi istihdam etmeyi hedefliyor. Careem işe alacak olduğu personellere hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı yani part time çalışma fırsatı sunuyor.Careem, ülkemizde henüz yeni bir şirket olmasına rağmen, Pazar payını kısa sürede yüzde 35 seviyelerine getirmeyi başardı. Ayrıca araç filosunu da 6 katına çıkardı. Ülkemizde özellikle gençler ve kadınlar sisteme büyük ilgi gösteriyor. Careem, çok sayıda şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yazılımcı, bilişim personeli alımı gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Careem İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Careem bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen kişiler, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilmektedirler. Sayfaya giriş yaptıktan sonra Find Your Next Job demenizin ardından başvuru yapmak istediğiniz şehir seçimini gerçekleştirmeli ve açık iş pozisyonlarını aramalısınız. Akabinde size uygun pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular da kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Careem gibi büyük, geleceği olan bir kuruluşta çalışma olanağı elde etmektedirler. Bu yazımızda Careem iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Careem İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER CAREEM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, careem konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan careem duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.