Çanpaş A.Ş., Çankaya Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan bir firmadır. Çanpaş; park, bahçe, şev, kavşak ve orta refüjlerin düzenlenmesi, cadde ve sokakların ağaçlandırılması, bölgedeki yeşil alan ve parkların düzenli ve programlı bir şekilde yaşatılması için bakım ve onarımlarının yapılması gibi görevleri yerine getirmekle görevlidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana aralıksız olarak faaliyetlerini sürdüren Çanpaş, bu hizmetlerinin devam etmesi adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Çanpaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çanpaş İş İlanları 2023

Çankaya Belediyesi bünyesinde bulunan Çanpaş, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmiştir. Bünyesindeki çalışanları ile Çankaya ilçesinin park ve bahçelerinin daha temiz, düzenli görünmeleri adına çalışmaktadırlar.Çankaya İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Çanpaş bünyesinde yayınlanan veya yayınlanmış olan iş ilanları içinde; daimi işçi, taşeron işçi, temizlik işçisi, beden işçisi, büro memuru, şoför, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Çanpaş İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Çanpaş yeni çalışanları işe alacağı zaman İŞKUR üzerinden ilan yayınlamaktadır. Çanpaş bünyesinde çalışmak isteyenler bu ilanları takip etmeli ve akabinde başvurularını gerçekleştirmelidirler. Harici olarak herhangi bir web adresinde online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası yer almaz. Bunun aksini iddia eden kişilere itibar etmemelisiniz. Bu yazımızda Çanpaş iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇANPAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çanpaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çanpaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.