Çankırı Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Çankırı, İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan bir ilimizdir. TÜİK verilerine göre 2023 yılında nüfusu 200 bini aşmış durumdadır. Çankırı ilinin 12 ilçesi, 19 beldesi ve 366 köyü bulunmaktadır. Çankırı son yıllarda önemli yatırımlar almıştır. Çankırı Belediyesi şehre yapılan bu yatırımların artması, şehrin modern illerimizden bir tanesi haline gelebilmesi için 2023 yılına oldukça önem verdiklerini ve yatırımlarını bu doğrultuda arttıracaklarını açıkladı. Çankırı Belediyesi bu bağlamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Çankırı Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Çankırı son yıllarda sanayi bakımından gelişmekte olan illerimizin başında yer almaktadır. Un, yem bitkileri ve askeri donatım fabrikaları ve 2 bin çalışan kapasiteli modern lastik üretim fabrikası da Çankırı il sınırları içerisinde bulunmaktadır. Çankırı Belediyesi şehre modern bir kimlik kazandırmak, şehirdeki işsizlik rakamlarını minimum seviyeye çekmek için yatırımlarına durmaksızın devam etmektedir.  Bu bağlamda İŞKUR ile bir anlaşmaya imza atan belediye, şehirde işsizlik rakamlarının en aza indirilmesi için gerekli çalışmalara da başlamıştır. Çankırı Belediyesi ile İŞKUR arasındaki anlaşmanın bir bölümü de belediye bünyesine yapılacak olan personel alımı, memur alımından oluşmaktadır. Bu bağlamda belediye çok sayıda kişiye istihdam yaratacaktır. Belediye sadece merkezde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de memur alımı, eleman alımı, işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirecektir. • Atkaracalar Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Bayramören
 • Çerkeş
 • Eldivan
 • Ilgaz
 • Kızılırmak
 • Korgun
 • Kurşunlu
 • Orta Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Şabanözü
 • Yapraklı

Çankırı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanlarının içerisinde ilkokul mezunu veya ortaöğretim mezunu kişilerin de iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. Bu ilanlarda şoför, itfaiye memuru, zabıta memuru, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, tekniker, temizlik işçisi, mühendis, mimar, teknisyen gibi çok sayıda kadro yer alıyor. Alınacak olan personellerin bazıları kadrolu yani daimi olarak bazıları da sözleşmeli, geçici olarak istihdam edilecekler. Ayrıca KPSS şartı olmayan yani sınavsız alım yapılacak olan pozisyonlar da bulunuyor. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimiz devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son dönemde Çankırı ili ve ilçelerinde verilmiş yeni kamu iş ilanları yer almaktadır.

Çankırı Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Çankırı İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Çankırı Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Çankırı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çankırı Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel, memur alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak yapılan çalışmaların son hızıyla devam ettiği ve ilanların yakın zamanda yayımlanacağı açıkladı. İlanlar yayınlanmaya başlandığı an başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan bilgileri www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacak. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapma olanağınız mevcuttur. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişiniz ile başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat buraya yapacak olduğunuz başvurular çoğu durumda “Şu an için herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” Denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bunun sebebi, belediye bünyesine oldukça fazla sayıda iş başvurusu gelmesi ve hali hazırda ilanlar yayınlanmadan herhangi bir başvurunun değerlendirilmemesidir. Bu yüzden ilanların yayınlanmasını bekleyerek, anlatacağımız şekil ve usulde başvurunuzu yapmanızı öneriyoruz. Bu ilanlardan haberdar olmak için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Konu hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÇANKIRI BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çankırı belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çankırı belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.