Kepez, Çanakkale ilimizde bulunan merkez ilçeye bağlı bir beldedir. 93 Harbi olarak adlandırılan 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında Bulgaristan topraklarından göç eden 28 ailenin Kepezaltı denen mevkiye yerleşmesiyle köy kurulmuştur. İlk kurulduğunda “Hamidiye” adını alan yerleşim, Cumhuriyet döneminde Kepez adını almıştır. Kepez Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kepez Belediyesi İş İlanları 2023

Çanakkale merkeze uzaklığı 4 kilometredir. Çanakkale – İzmir yolu üzerindedir. Beldede un fabrikası ve çeşitli sanayi tesisleri de bulunmaktadır. Kepez Belediyesi belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Kepez Beldesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Kepez Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kepez Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kepez Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik işçisi, halk oyunları eğitmeni, usta öğretici, filit işçisi, fitness eğitmeni, meyve bahçe gübreleme işçisi, çocuk bakım elemanı, su arıza işçisi, bahçıvan, engelli bakıcısı, çocuk bakıcısı, meyve bahçesi gübreleme işçisi, arıtma tesisi işletme operatörü, ambar depo elemanı, bahçe bakım elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kepez Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kepez Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kepez Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KEPEZ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kepez belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kepez belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.