Çanakkale Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Çanakkale Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında çağrı merkezi yöneticisi alımı, vidanjör operatörü alımı, su arıza işçisi alımı, forklift operatörü alımı, ulaşım işleri yöneticisi alımı, yük taşıma için şoför alımı, bahçe bakımı elemanı alımı, bahçıvan alımı, ekskavatör operatörü alımı, su sayacı okuma elemanı alımı, dikim işçisi alımı, abone işleri memuru alımı, süs biktileri yetiştiricisi alımı, destek personeli alımı, ziraat mühendisi alımı, sıhhi tesisat ve boru tesisatçıları alımı, bahçıvan alımı, beko loder operatörü alımı, insan kaynakları uzmanı alımı, vakumlu yol süpürme araç operatörü alımı, kanal ve ızgara işçisi alımı, makam şoförü alımı, diğer elektrik tesisatçıları alımı, taş kesme ve oyma işçileri alımı, su kanalı işçisi alımı, beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı, temizlik görevlisi alımı, büro yönetimi elemanı alımı, biyolog alımı, elektronik su sayaç tamir işçisi alımı, sayaç açma kapama elemanı alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 49 yeni personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 6 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler gibi detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi 49 Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Çağrı Merkezi Yöneticisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Etkin Yönetim ve Liderlik Sertifikasına Sahip Olmak, Takım çalışması ve Performans yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak, Motivasyon ve Stres Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak, Zaman Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak, Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak gerekmektedir. Adayların ayrıca en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Vidanjör Operatörü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Kombine Kanal temizleme Ve Vidanjör Aracının Kullanımı ve Bakımı İle İlgili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Src4 Belgesine Sahip Olmak, Psikoteknik Belgesine Sahip Olmak gerekmektedir. Adaylar en az ilkokul mezunu olmalı ve ilkokul diplomalarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Vidanjör Operatörü3

Su Arıza İşçisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı da şarttır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su Arıza İşçisi3

Forklift Operatörü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Lastik Tekerlekli, İş Makinası kullanma Yetki belgesine Sahip olmak.( Kaldırma ve Yükleme ? FORKLİFT) Belgesine Sahip Olmak ve İlkokul diploması ibrazı şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Forklift Operatörü4

Yönetici (Ulaşım İşleri) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmek. ODY2 mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak. Problem Çözme Teknikleri Eğitimine Katılım Sertifikasına sahip olmak. Etkili Konuşma ve Diksiyon Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Motivasyon ve Stres Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Etkin Yönetim Liderlik Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Adaylar ayrıca en az lisans mezunu olmak durumundadırlar.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Yönetici (Ulaşım İşleri)3

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Psikoteknik Belgesine sahip olmak SRC4 Belgesine sahip olmak. İlkokul diploması ibrazı da şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma2

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı da şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)4

Bahçıvan (Budamacı) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Meyve Yetiştiriciliği ve Budama Konusunda Eğitim Aldığını Gösterir belge. Bitki Koruma ürünü uygulama Belgesine Sahip olmak. İlkokul diploması ibrazı şarttır. Adaylar ilköğretim mezunu olmalıdır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçıvan (Budamacı)3

Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek.Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Kazma ve yükleme Ekskavatör Operatörlük belgesine sahip olmak.Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü4

Sayaç Okuma Elemanı (Su) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Sayaç Okuma Elemanı (Su)6

Dikim İşçisi (Bahçecilik) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bitki Koruma Ürünü uygulama Belgesine Sahip Olmak. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Dikim İşçisi (Bahçecilik)4

Abone İşleri Memuru Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgisayar kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği – Operatör) belgesine sahip olmak.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Abone İşleri Memuru1

Süs Bitkileri Yetiştiricisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Süs bitkisi Yetiştirciliği,Bitki Yetişriciliği,fidan Budama Kesme Çim ekme Biçme İlaçlama Sertifikasınıa Sahip olmak. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Süs Bitkileri Yetiştiricisi2

Destek Personeli (yardımcı Hizmetler) Alımı

Adayların ilkokul mezunu olmaları ve bunu ibraz etmeleri gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Destek Personeli (yardımcı Hizmetler)

Ziraat Mühendisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ziraat Mühendisi1

Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları6

Bahçıvan Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bahçıvanlık Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmak  İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçıvan10

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İş Makinası Kullanma Sertifikası Operatörlük Belgesine Sahip Olmak. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü3

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmek. İnsan kaynakları yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, Etkin Yönetim Liderlik Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak, etkili iletişim ve beden dili eğitim sertifikasına sahip olmak, takım çalışması ve performans yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, zaman yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, Motivasyon ve Stres Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İş makinası (lastik tekerlekli zemin süpürme) Operatörlük Belgesine sahip olmak. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü4

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı 

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Kanal Temizleme ve Vidanjör Araç temizliği ile ilgili eğitim Sertifikasına Sahip Olmak. İlkokul diploması ibrazı.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kanal Ve Izgara İşçisi4

Makam Şoförü Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Diğer Elektrik Tesisatçıları Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Elektrik Tesisatçıları10

Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri5

Su Kanalı İşçisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir En Az 3 Yıl iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diploması ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su kanalı işçisi3

Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Yapı Yüzey Kaplamacılığı Kalfalık Belgesine Sahip Olmak. İlkokul diplomasının ibrazı

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi1

Temizlik Görevlisi Alımı

Adayların ilköğretim mezunu olmaları ve diplomalarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

Büro Yönetimi Elemanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına sahip olmak. Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak . Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Biyolog Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Ölçü ve Ölçü Aletleri Tamircisine Ait Yetki Belgesine Sahip Olmak . Su Sayaçları, Tamir ve Ayarlarına Yönelik Kurs Bitirme Sertifikasına Sahip Olmak. Adayların en az lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Sayaç Açma-Kapama Elemanı (Su Sayacı) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlkokul diplomasının ibrazı.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Sayaç Açma-Kapama Elemanı (Su Sayacı)4

Çanakkale Belediyesi 49 sözleşmeli personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi, başvuru sırasında istenilen belgeler, müracaat tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış diğer ilanlara Çanakkale Belediyesi iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER ÇANAKKALE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çanakkale belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çanakkale belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.