Çanakkale Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çanakkale Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında çamaşırcı, çağrı merkezi yöneticisi, kaynak operatörü, elektronik su sayaç tamir işçisi, büro yönetimi elemanı, büro memuru, beko loder operatörü, genel alan sorumlusu alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 28 Şubat 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İl veya ile düzeyinde yayımlanan geçici işi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Çamaşırcı (Çamaşırhane Görevlisi ) Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP93 puan türünden 60 puan ve üzerinde puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çamaşırcı (Genel) (Çamaşırhane Görevlisi)1

Çağrı Merkezi Yöneticisi Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çağrı Merkezi Yöneticisi1

Kaynak Operatörü 

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi OkulMetal İşleriOrtaöğretim (Lise ve Dengi)

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi2

Büro Yönetimi Elemanı Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve Bilgisayar İşletmenliği Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Yönetimi Elemanı1

Büro Memuru Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve Bilgisayar İşletmenliği operatörlük Belgesine Sahip Olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca önlisans mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Memuru (Genel)1

Büro Yönetimi Elemanı Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Yönetimi Elemanı1

Beko Loder ( Kazıcı Yükleyici ) Operatörü Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve Kazma ve Yükleme Beko Loder İş Makinası Kullanma Sertifikasına Sahip Olmak. gerekmektedir. Adayların ayrıca ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Belediye Nikah Salonu08.03.201815:00 – 16:00

Genel Alan Sorumlusu Alımı

Adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ayrıca ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
BELEDİYE NİKAH SALONU08.03.201815:00 – 16:00

Çalışma Adresi : 2.DEMİRCİOĞLU CD.NO:132 17100 ÇANAKKALE MERKEZ

Bu yazımızda Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Çanakkale Belediyesi iş talep formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.