Çanakkale Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli işçi alımı yapacağını açıkladı. Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı, kimyasal işlemciler ve ilgili işçiler alımı, yolcu taşıma için şoför alımı, veterinerlik hizmetleri işçisi alımı , yolcu taşıma için şoför alımı, taş kesme ve oyma işçisi alımı,  kanal ve ızgara işçisi alımı, kanal ve ızgara işçisi alımı, beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi alımı, marangoz alımı, kazıyıcı yükleyici operatörü alımı, temizlik işçisi alımı, kepçe operatörü alımı, marangoz alımı, şoför alımı,  su sayacı okuma elemanı alımı, telsiz telefon operatörü alımı, otomotiv elektrikçisi alımı, itfaiye şoförü alımı, sayaç tamir işçisi alımı, ahşap mobilya imalat ustası alımı olmak üzere çok sayıda kadro ve pozisyonda işçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 31 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylar iş başvurusunu İŞKUR resmi sitesi üzerinden veya İŞKUR il müdürlükleri vasıtası ile gerçekleştireceklerdir.

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Çanakkale Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarının çoğuna ilkokul mezunu adaylar başvuruda bulunabilecektir. İlanların bazılarında deneyim şartı aranmaktadır. Harici olarak tüm ilan detaylarına İŞKUR il müdürlüklerinden öğrenebilirsiniz .Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve Çanakkale Belediyesi tarafından verilmiş diğer iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.