Çanakkale Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında çok sayıda kadro ve pozisyonda geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çanakkale Büyükşehir Belediyesi ilan kapsamında abone işleri memuru, büro yönetimi ve sekterlik / büro yönetimi ve yönetici asistanı, bahçe bakım elemanı ( park bahçe ve koruların bakımı ), su arıza işçisi, elektrik su ve sayaç tamir işçisi, genel alan sorumlusu, makam şoförü, vakumlu yol süpürme araç operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 11 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adayların ilana nasıl ve nereden başvuru yapabilecekler, başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi çeşitli ilan detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. İl veya ilçe düzeyinde yayımlanan geçici işi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İlanın son başvuru tarihinden önce istenilen belge ve deneyimlere sahip olmak gerekmektedir.

Abone işleri memuru alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Abone İşleri Memuru3

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı3

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)5

Abone İşleri Memuru Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Abone İşleri Memuru3

Su Arıza İşçisi Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su Arıza İşçisi3

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi5

Genel Alan Sorumlusu Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Genel Alan Sorumlusu2

Makam Şoförü Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Makam Şoförü5

Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü Alımı

İlana başvuracak adayların iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemeleri, bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, ilköğretim mezunu olmaları ve zemin Süpürme Türünden İş Makinası Kullanma Sertifikasına Sahip Olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü4
  • Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. İSMETPAŞA MAH. / 17100 ÇANAKKALE MERKEZ
  • İletişim : 0 286 217 10 79/1114 İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüğü

İlana başvurularını gerçekleştiren adaylar için Çanakkale Belediyesi Nikah Salonunda 28 Aralık 2017 tarihinde saat 15:00 ile 16:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.