Çanakkale Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı.  Çanakkale Belediyesi bünyesindeki işçi ihtiyacını karşılamak adına ilan yayınladı. İlan kapsamında  baca temizleyicisi alımı, itfaiye şoförü alımı, büro yönetim elemanı alımı, bahçe bakım elemanı alımı, 1 zabıta memuru alımı, doğalgaz kalorifer ateşçisi alımı, büro yönetimi elemanı alımı, elektronik su sayaç tamir işçisi alımı, taş kesme ve oyma işçisi alımı, yük taşıma için şoför alımı, büro yönetimi alımı, kaynak teknisyeni alımı, yolcu taşımak için şoför alımı,  sosyal hizmetler yardımcı elemanı alımı, beko loder operatörü alımı, haşere ilaçlama işçisi alımı, bahçe bakım elemanı alımı, elektrikçi alımı, halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri elemanı, çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı alımı, sayaç tamir işçisi alımı, sekreter alımı, sosyal hizmetler yardımcı elemanı alımı, trafik arazi teknisyeni alımı, kanal ve ızgara işçisi alımı, büro yönetimi elemanı alımı, abone işleri memuru alımı, büro yönetimi elemanı alımı, kaynak teknisyeni alımı, zabıta memuru alımı, trafik arazi teknisyeni alımı, tahakkuk memuru alımı, taş kesme ve oyma işçisi alımı, kimyasal işlemciler ve ilgili işler için işçi alımı, elektronik su sayaç tamir işçisi alımı, döner kepçeli ekskavatör operatörü alımı, beton ve betonlama kalıpçısı alımı, bahçe bakım elemanı alımı, kanal ve ızgara işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 23 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Çanakkale Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Baca Temizleyicisi Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve bunun yanında KPSSP94 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 adet işçi istihdam edilecektir. Adaylar ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, bu işi yaptığını gösterir 8 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Baca temizleme seviye 4. sertifikasına sahip olmak aranılan diğer bir başvuru şartıdır.

İtfaiye Şoförü Alımı :  Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve büro yönetimi ve yönetici asistanlığı sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Bahçe Bakım Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 9 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Zabıta Memuru Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi, bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Ayrıca 2. kademe yetkili doğalgaz kalorifer ateşçi belgesine sahip olmak durumundadırlar.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi, bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, zaman yönetimi eğitim sertifikasına sahip olması, motivasyon ve stres yönetimi eğitim sertifikasına sahip olması, etkili iletişim ve beden dili eğitim sertifikasına sahip olması, etkili konuşma ve diksiyon eğitim sertifikasına sahip olması ve iş yeri organizasyonu eğitim sertifikasına sahip olması gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi, bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Halkla İlişkiler Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Büro yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Microsoft Office Word Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak ve Beden Dili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer başvuru şartlarıdır. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Kaynak Teknisyeni Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adaylardan Metal İşleri ( Kaynakçılık) Ustalık Belgesine sahip olmaları istenilmektedir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir.

Yolcu Taşıma İçin Şoför Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adaylardan Psikoteknik Değerlendirme Belgesine Sahip Olmak, İşaret Dili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, İletişim Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Beden Dili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, İleri Sürüş Teknikleri Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Sosyal Hizmetler Yardımcı Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi, bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Şikayet Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, İş Yeri Organizasyonu Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak ve Stratejik Yönetim Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranılan diğer belgelerdir.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek Bu işi yaptığını gösterir 7 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemesi ve bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Biyosidal ürün uygulayıcı Sertifikasına Sahip Olmak, Entegre Biyolojik Sivrisinek Mücadelesi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak adaylardan istenilen diğer şartlardır.

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve bu işi yaptığını gösterir 7 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Elektrikçi (Genel) (Sahne Ve Stüdyo Elektrikçisi) Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca bu işi yaptığını gösterir 8 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.Elektrik – Elektronik Teknolojisi Ustalık Belgesine Sahip Olmak. ve Coğrafi Bilgi Sistemleri programı eğitimine katılım Belgesi sahibi olması aranan diğer şartlardır.

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı Alımı :  Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Liderlik eğitim Sertifikasına Sahip Olmak Protokol Kuralları Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Arge ve İnavasyon eğitim Sertifikasına Sahip Olmak ve Etkin Yöneticilik eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Hassas Ve Dakik Aletler İmalat İşçisi Ve Tamircisi (Sayaç Tamir İşçisi) Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Ayrıca Sıhhı Tesisat Ustalık Belgesine Sahip Olmak zorundadırlar.

Sekreter (Yönetici Sekreter / Asistan) Alımı : . Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlük Kursuna Katılım Belgesi ve Diksiyon Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Sosyal Hizmetler Yardımcı Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Stratejik Yönetim Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Şikayet Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, İş Yeri Organizasyonu Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Etkin Yönetim ve Liderlik Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Ofis Programları Kullanımı Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Trafik Arazi Teknisyeni Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Etkili Konuşma ve Diksiyon eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Etkili İletişim ,Beden Dili ve İmaj Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak ve Stres ve Zaman Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgisayar işletmenliği Kurs Bitirme Belgesine Sahip Olmak, Yönetim Bilgi Sistemi eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Coğrafi Bilgi sistemleri Eğitimine Katılım Belgesi, Etkili İletişim eğitimine Katılım Belgesi, Zaman Yönetimi eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Öfke Kontrolü Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Beden Dili Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak 10-Müşteri Şikayet Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak , Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Takım Çalışması ve Performans Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Abone İşleri Memuru Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Stresle Başa Çıkabilme Eğitimi Başarı Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer bir şarttır.

Büro Yönetimi Elemanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 8 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. English Word Dil Sertifikasına Sahip Olmak, Temel Bilgisayar Eğitimi Sertifikasına Sahip Olmak, Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Etkin yönetim ve Liderlik Sertifikasına Sahip Olmak, Etkin Konuşma ve Diksiyon Sertifikasına Sahip Olmak, Etkin iletişim ve Beden Dili Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Kaynak Teknisyeni Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Tesviyecilik Ustalık Belgesine Sahip Olmak aranan diğer bir şarttır.

Zabıta Memuru Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Trafik Arazi Teknisyeni Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgisayar Kullanım Sertifikasına sahip olmak, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitim Sertifikasına sahip olmak, Etkin Yönetim ve Liderlik Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Motivasyon ve Stres Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak 8-Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Tahakkuk Memuru Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İş Yeri Organizasyonu Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Müşteri Şikayet Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Zaman yöntemi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Takım Çalışması ve performans Yönetimi eğitim Sertifikasına sahip olmak, Etkili iletişim ve Beden Dili eğitim Sertifikasına sahip olmak, Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip olmak, İleri Satış ve Pazarlama İkna Teknikleri Yönetimine Katılım Sertifikası aranan diğer şartlardır.

Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Diğer Kimyasal İşlemciler Ve İlgili İşçiler Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 8 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi Alımı :  Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 8 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Su Sayaçları Montaj, Onarım ve Bakım Hizmetleri Eğitimine Katılım Belgesi de talep edilmektedir.

Döner Kepçeli Ekskavatör Operatörü Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Kaldırma ve Yükleme- Vinç , Kazıma ve Yükleme -Ekskavatör, Kazıma ve Yükleme -Beko Loder Operatörlük Belgeleri sahip Olmak aranan diğer şartlardır.

Beton Ve Betonarme Kalıpçısı Alımı :  Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Kanal Ve Izgara İşçisi Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca iş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek ve Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Kazma ve Yükleme – Beko Loder İş Makinası Operatörlük Belgesi ayrıca istenilmektedir.

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. İSMETPAŞA MAH. / 17100 ÇANAKKALE MERKEZ

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan ortaöğretim mezunu işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN.


DİĞER ÇANAKKALE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çanakkale belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çanakkale belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.