Ankara ilimizde yer alan Çamlıdere Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çamlıdere Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında park temizlik işçisi alımı, şoför alımı, fotoğrafçı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 12 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çamlıdere Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Genel ve Özel Şartlar;İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilen adayların ilanda belirtilen açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde aşağıda belirtilen yer ve tarihte noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamının ve kura sonucu belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın günü, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.

Park Temizlik İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 senelik deneyimlerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamında 1 park temizlik işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Park temizlik işçisi2

Yük Taşıma İçin Şoför Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 3 senelik deneyimlerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamında 3 şoför alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma3

Fotoğrafçı Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 senelik deneyimlerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamında 1 fotoğrafçı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Fotoğrafçı2

Şoför Alımı

Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 5 senelik deneyimlerinin bulunması ve bunu SGK hizmet dökümü belgesi ile belgeleyebilmeleri şarttır. İlan kapsamında 4 şoför alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför (Yolcu Taşıma)5

Çalışma Adresi : CUMHURİYET CADDESİ BARIŞ SOKAK NO:1 ÇAMLIDERE 06740 ÇAMLIDERE

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ÇAMLIDERE İLÇE NOTERLİĞİ18.04.2018Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

Bu yazımızda Çamlıdere Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Çamlıdere Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.