2010 yılı sonunda Çalık Holding tarafından devralınan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. hali hazırda Sinop, Samsun, Amasya, Çorum, Ordu illerinin elektrik dağıtımını üstlenmiştir.  Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. toplamda 1.7 milyon müşteriye hizmet vermektedir.

Çalık YEDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama

Teknolojik gelişmelerin hayatımıza her geçen gün daha fazla girmesiyle artık uzun kuyruklar bekleyerek gerçekleştirdiğimiz fatura sorgulama, fatura ödeme, borç sorgulama gibi işlemleri kolaylıkla internet üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz. Bu teknolojik değişim ve gelişimleri en iyi takip eden analiz eden şirketlerden bir tanesi de Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.’dir. Yedaş internet sitesi üzerinden elektrik faturası borç sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilmeniz mümkün. Bunun için sadece sözleşme hesap numarası ve resimdeki doğrulama kodunu eksiksiz girmeniz ardından da elektrik faturası borç sorgulama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.Çalık Yedaş Elektrik Faturası Borç Sorgulamak İçin Hemen TIKLAYIN

Vermiş olduğumuz sayfa sayesinde güncel olarak ne kadar borcunuz olduğunu, daha önce yapmış olduğunuz fatura ödemelerini kolaylıkla görebilmeniz mümkündür.

Yukarıda bulunan YEDAŞ elektrik faturası borç sorgulama aracından sadece  Sinop, Samsun, Amasya, Çorum, Ordu illeri için işlem yapabilmektesiniz. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu ise müşteri hizmetleri numarası olan Alo 186 üzerinden kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.


DİĞER ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, elektrik faturası borç sorgulama konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan elektrik faturası borç sorgulama duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.