Çağdaş Market, çok sayıda şubesi bulunan bir market zinciridir. Müşterilerine hem kaliteli hem de hesaplı bir alışveriş imkanı sunarak rakiplerinden fark yaratmayı başarmıştır. Çağdaş Market kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde çok sayıda şube açmayı başarmıştır. Çağdaş Market, ülkemizin en büyük süpermarket zinciri olmak amacıyla çalışmalarına devam etmekte ve bu kapsamında ihtiyaç duyduğu zamanlarda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Çağdaş Market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Çağdaş Market İş İlanları 2020

Çağdaş Market hali hazırda Ankara ve Eskişehir gibi illerimizde şubeleri bulunmaktadır. Çağdaş Market büyüme hedefleri doğrultusunda hem bu illerimizde, hem de yeni illerde şubeler açmayı hedeflemektedir. Kurum aynı zamanda bünyesine de ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Çağdaş Market tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; market görevlisi, üretim elemanı, market yöneticisi, kasiyer, sevkiyat elemanı, şoför, reyon elemanı, kasa görevlisi, çağrı merkezi müşteri görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çağdaş Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Çağdaş Market bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirmelidirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Çağdaş Market gibi ülkemizin en büyük market zincirlerinden birisinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Çağdaş Market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çağdaş Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇAĞDAŞ MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çağdaş market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çağdaş market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.