Çağdaş Market, ülkemizde perakende mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketlerden bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana vermiş oldukları kaliteli hizmet ile mağazası bulunan noktalarda müşterilerinin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Mağazalarında binlerce ürünün satışı yapılmaktadır ve bu ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Uygun fiyata en kaliteli ürünleri müşteri ile buluşturmayı sürdüren Çağdaş Market bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Çağdaş Market bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir. Çağdaş Market tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Çağdaş Market İş İlanları 2023

Çağdaş Market, Ankara ve Eskişehir ilimizde çok sayıda şubeye sahiptir. Ümitköy, Kızılay, Eryaman, Batıkent, Mamak, Yenimahalle, Keçiören, Gölbaşı, Altındağ, Sincan gibi ilçelerde çok sayıda Çağdaş Market bulunmaktadır. Bunlara ek olarak diğer illerimizde de Çağdaş Market şubesi açmak üzere çalışmalar sürmektedir. Perakende mağazacılık sektörünün yükselen değerlerinden bir tanesi olan Çağdaş Market mevcut şubelerine ve yeni açılacak olan şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Çağdaş Market tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; market elemanı, kasiyer, manav, şoför, depo elemanı, reyon elemanı, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış görevlisi, kasa görevlisi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Çağdaş Market İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Çağdaş Market işe yeni alacağı personelleri daha önce bünyesine iş başvurusunda bulunmuş adaylar arasından seçmektedir. Sizler de Çağdaş Market bünyesinde çalışmak istiyorum diyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecektir. Bu yazımızda Çağdaş Market iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Çağdaş Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÇAĞDAŞ MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, çağdaş market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan çağdaş market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.