Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği veya bilinen kısa ismi ile BURULAŞ, 1988 yılında Bursa ilimizde hizmet şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşım sistemleri konularında hizmet vermek üzere kurulmuş olan bir ulaşım şirketidir. Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir. BURULAŞ, şehir içi bütün toplu taşıma hizmetlerini yürütürken aynı zamanda şehirler arası deniz ve kara yolu ile hızlı ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamaktadır. BURULAŞ kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Hizmetlerine ara vermeksizin devam eden firma aynı zamanda çeşitli dönemlerde bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BURULAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BURULAŞ İş İlanları 2023

Dünya genelinde şehircilik sorunlarını çözüme kavuşturmuş olan ülkelerde metro, hafif – raylı sistem gibi taşıtların daha sık kullanıldığı görülmektedir. BURULAŞ, Bursa ilimizde ulaşım hizmetlerinin gelişmesi için tüm gücüyle çalışmaktadır. Bu doğrultuda yatırımlarına ara vermeden devam eden firma aynı zamanda çeşitli dönemlerde bünyesine ve bünyesinde yer alan aşağıdaki şirketlere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • BUDO
  • BursaRay
  • BurTram
  • BBUS

BURULAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; vatman, özel güvenlik görevlisi, makinist, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, mühendis, tekniker, teknisyen, temizlik personeli, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BURULAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BURULAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına gitmelisiniz. Başvurular www.burulas.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Yapacak olduğunuz iş başvuruları şayet başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda BURULAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BURULAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BURULAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, burulaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan burulaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.