Bursagaz, 2004 yılında doğal gaz satışı yapmak amacı ile BOTAŞ tarafından kurulmuş olan bir kurumdur. 2008 yılında ise çoğunluk hissesi EWE Turkey Holding tarafından satın alınmıştır. Ülkemizin en büyük üç doğalgaz dağıtım şirketinden bir tanesidir. Bursagaz faaliyetlerine aksamadan devam ettirmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bursagaz tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Bursagaz İş İlanları 2023

Bursagaz, 1 milyona yaklaşan abone sayısı ile ülkemizin en büyük doğalgaz dağıtımı yapan şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Şirket ayrıca 2014 yılında ülkemizin en iyi işvereni seçilmeyi de başarmıştır. Hem müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak amacıyla çalışan şirket, hem de çalışanlarına verdiği değerle de öne çıkmayı başarmıştır. Bursagaz bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Bursagaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; proje ve tasarım mühendisi, doğalgaz portföy yöneticisi, mühendis, şoför, büro personeli, sayaç okuma elemanı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bursagaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bursagaz bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Kurum ayrıca çeşitli kariyer portalları üzerinden de aynı ilanları yayınlamaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Bursagaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bursagaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BURSAGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bursagaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bursagaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.