Yenişehir, Bursa ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Şehir merkezine uzaklığı 52 kilometredir. Bursa ilimizde bulunan uluslararası havaalanı Yenişehir sınırları içerisindedir. Bu sebepten havaalanı Yenişehir Havaalanı olarak anılmaktadır. Yenişehir Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yenişehir Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Yenişehir Belediyesi İş İlanları 2022

Yenişehir ilçesinin nüfusu 55 bini aşmış durumdadır. İlçenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Belediye ilçedeki sanayi ağırlığını arttırmak için YOSAB yani Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin açılışını yapmıştır. Belediye ilçenin gelişimi adına faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye bu çalışmaları aksamadan sürdürebilmek adına da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yenişehir Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Yenişehir İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Yenişehir Belediyesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, sözleşmeli beden işçisi, kadrolu temizlik işçisi, çöpçü, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Yenişehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yenişehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Yenişehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER YENİŞEHİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yenişehir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yenişehir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.