Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de birçok ilimizde hizmete giren ve birçok ilimizde de yapımı tüm hızıyla devam etmekte olan şehir hastanelerdir. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi ise Bursa ilimizde yapılıyor. Bursa Şehir Hastanesi yapımı tüm hızıyla sürüyor ve artık faaliyete geçmesine oldukça az bir zaman kalmış durumda. Bursa Şehir Hastanesi 800 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan kelimenin tam anlamı ile dev bir sağlık yatırımıdır. Nilüfer ilçesi Doğanköy mevkiinde yapımı tüm hızıyla süren hastane bittiğinde 1.335 yatak kapasitesine sahip olacak ve her gün binlerce hastaya ev sahipliği yapacak. Hastanenin bölgeye bir faydası ile binlerce vatandaşımızın istihdam edilecek olması. Hastane bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Bursa Şehir Hastanesi ulaşım bakımından da son derece uygun bir bölgeye inşa ediliyor. Karayollarında otobanın üzerinde, hava ulaşımı açısından Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 saat uzaklıkta, yüksek hızlı tren güzergahında gibi oldukça iyi bir mevkide bulunuyor. Tüm bu olanaklar göz önüne alındığında hastanenin her yıl milyonlarca hastaya hizmet vermesi bekleniyor. Tüm bunların yanında Bursa Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çok sayıda branşta doktor, hemşire, ebe, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, eczacı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, hasta bakıcı, pratisyen hekim, ambulans şoförü, hasta kabul görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bursa Şehir Hastanesi’nde görev yapacak doktor, hemşire, ebe gibi kadrolar için Sağlık Bakanlığı diğer yakın hastanelerden atama yapmaktadır. Bunun dışında yer alan kadrolara ise bireysel olarak müracaat edebilirsiniz. Üstelik çok sayıda kadroda KPSS şartı da yer almıyor. Kurumun insan kaynakları departmanına giderek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu olumlu bulunan bireyler ülkemizin en büyük sağlık kuruluşlarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde edecekler. Bu yazımızda Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.