Ülkemiz sağlık alanında yeni bir dönüşüme gidiyor. Bu dönüşümün sonucunda da her vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden daha kaliteli bir şekilde faydalanması planlanıyor. Bu kapsamda ilk etapta çok sayıda ilimizde şehir hastanesi yapımına başlandı ve hatta birçoğu aktif olarak hizmet verir hale getirildi. Bu hastanelerden bir tanesi de Bursa ilimizdedir. Bursa Şehir Hastanesi, kelimenin tam anlamı ile dev bir sağlık yatırımıdır. 800 dönüm arazi üzerinde kurulan hastane 1355 yatak kapasitesine sahip. Sadece ülkemizdeki değil aynı zamanda Avrupa’daki diğer sağlık kurumları arasında hem büyüklüğü hem de modernliği ile ön plana çıkıyor. Hastane, Rönesans İnşaat tarafından yapılmaktadır. Vatandaşlarımız ise Bursa Şehir Hastanesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak merak ediyorlar. Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Hastane büyüklük anlamında Avrupa’daki 5. Büyük hastane olma özelliği taşıyor. Sağlık turizmi açısından sadece Bursa ilimizdeki vatandaşlarımıza değil, yurt içi veya yurt dışı olsun çok sayıda kişiye hizmet vermesi planlanıyor. Bunun yanında hastanenin bir diğer önemi ise çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması. Hastane inşaatı sırasında 5 bine yakın kişi çalışırken, faaliyete girmesinin ardından da binlerce kişiye iş kapısı oluyor. Bursa Şehir Hastanesi bünyesine her geçen gün çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.Bursa İline Özel İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sözleşmeli hemşire, baş hemşire, ameliyat hemşiresi, şoför, tekniker, teknisyen, biyolog, diyetisyen, eczacı, hizmetli, temizlik personeli, özel güvenlik görevlisi, laborant, sekreter, hasta ve yaşlı bakım elemanı, hasta kabul elemanı, ambulans şoförü, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabiliyorlar. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Bursa Şehir Hastanesi faaliyete girmesi ile beraber öncelik çevre hastanelerdeki personeller olacak. Bu sebepten bu hastanelerden çok sayıda çalışan Bursa Şehir Hastanesi’ne transfer edilecek. Bunun dışında oluşacak personel açıkları için ise İŞKUR tarafınca ilan çıkılıyor. Vatandaşlar başvurularını il veya ilçelerinde bulunan İŞKUR müdürlüklerinden gerçekleştirebiliyorlar. Burada dolduracak olduğunuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu yapmanızın ardından kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlananlar da ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir.

Bursa Şehir Hastanesi nerede?

Adres: “Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer/Bursa”

Bu yazımızda Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.