Bursa Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında hayvan bakıcısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylardan 2 sene deneyim talep edilmektedir. Adaylar ilana 18 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Hijyen kuralları hakkında bilgili ve temizliğe özen gösteren
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek
  • Planlı, organize ve hızlı
  • Sorumluluk bilinci yüksek
  • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
  • Askerliğini yapmış olmak
  • Yenişehir ilçesinde ikamet ediyor olmak

Adaylardan başvuru sırasında talep edilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Vesikalık fotoğraf
  • Sabıka kaydı

Başvuru Adresi : Yolçayı Mahallesi Hal Yolu Cadde No 2 / 1 Nilüfer / Butsa

İrtibat Kişi : Halef Hakkı Cafer

Bu yazımızda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan ilanlara Bursa Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.