Bursa Kent Yapı İmar Bilişim Enerji San. Ve Tic. A.Ş. veya bilinen kısa ismi ile BURKENT, Bursa ilimizde hafriyat toprağı ve inşaat yıkıntı atıkları depolanması faaliyetini bir sistematiğe uygun hale getirmek, yanlış depolamadan kaynaklı çevre kirliliğinin önüne geçilmesini sağlamak, kaçak dökümlerin önüne geçmek ve diğer hafriyat firmalarının mağduriyetlerini ortadan kaldırmak amacıyla kurulmuş olan bir kurumdur. Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. BURKENT ihtiyaçları kapsamında çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. BURKENT tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BURKNET İş İlanları 2023

BURKENT, gerek Bursa ilimizde gerek ülkemizde çevre bilincinin oluşmasını sağlamak, insan, çevre ve doğaya saygılı projeler ortaya koymak maksadı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum, yetenekli ve dinamik kadrosunun avantajlarından faydalanarak sektörün öncü firması olmak amacıyla çalışmaktadır. Bünyesine ise bu kişilere ek olarak personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Bursa İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BURKENT tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, şoför, iş makineleri operatörü, büro memuru, mühendis, tekniker, teknisyen, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BURKENT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BUTKENT bünyesine yeni çalışan alımı yapacağı zaman bu iş ilanlarını İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlamaktadır. Bu ilanlara iskur.gov.tr adresi üzerinden veya kurumun il ve ilçe müdürlüklerinden müracaat edebilmektesiniz. Bu iş ilanları yayınlandığında devlette.com sitemizde de sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip ederek bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda BURKENT iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BURKENT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, burkent konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan burkent duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.