Burger King, 1954 yılında kurulmuş olan bir fast – food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı 4 Aralık 1954’te Miami’de açılmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini ara vermeksizin sürdüren Burger King, günümüzde dünyanın en büyük markalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Burger King ülkemizde de faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Burger King tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Burger King İş İlanları 2023

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş.’nin Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan Burger King®, kısa sürede Türkiye’ye yayılarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur. Burger King ülkemizdeki restoranları için çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.McDonald’s İş İlanları İçin TIKLAYIN

Burger King tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ekip üyesi, restoran yönetici adayı, stajyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, personel özlük işleri uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Burger King İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Burger King bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurulmalıdır. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar daha sonra iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler Burger King bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Burger King iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Burger King İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BURGER KİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, burger king konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan burger king duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.