Burdur Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Burdur, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan 15 plaka koduna sahip bir ilimizdir. 2023 rakamları ile nüfusu 260 bini aşmış durumdadır. Burdur tarih boyunca çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmış, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin önemli illerinden bir tanesidir. Burdur ilimiz büyüme rakamlarında istikrarı yakalamış ve her sene büyüyen illerimizin başında gelmektedir. Burdur Belediyesi 2023 yılında bu büyüme ve istikrar ortamının devam edebilmesi için yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini belirtmiştir. Vatandaşlar 2023 yılında Burdur Belediyesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek mi merak etmektedirler. Bu yazımızda Burdur Belediyesi açık pozisyonları,  güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

Son zamanlarda ülkemizde meydana gelen ekonomik durgunluk Burdur ilini de etkilemişe benziyor. Burdur ilinde işsizlik rakamları geçtiğimiz senelere göre az da olsa artmış durumda. Bu durumun önüne geçmek isteyen Burdur Belediyesi, çalışmalarını da bu kapsamda yoğunlaştırmış durumdadır. Burdur Belediyesi bunun için İŞKUR ile çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yapılan anlaşma gereği ilçedeki meslek edindirme kurslarının sayısı arttırılacak ve çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu birey yetiştirilerek daimi, sözleşmeli, geçici, kadrolu gibi çeşitli iş statülerinde istihdam edileceklerdir. Bunun yanında Burdur Belediyesi bünyesinde bulunan eleman açıklarının kapatılması için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılması muhtemeldir. Bu alımlar sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de gerçekleştirilecektir.  • Ağlasun
  • Altınyayla
  • Bucak
  • Çavdır Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Çeltikçi
  • Gölhisar
  • Karamanlı
  • Kemer
  • Tefenni Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Yeşilova

Burdur Belediyesi tarafından istihdamın arttırılması amacıyla belediye bünyesine çok sayıda temizlik işçisi, şoför, avukat, müfettiş, zabıta memuru, sydv, itfaiye memuru, mühendis, mimar, icra memuru, fiş memuru, sağlık memuru, muhasebeci, teknisyen, tekniker gibi statülerde personel alınması planlanmaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımız devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da Burdur ilinde son dönemde verilmiş kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Burdur Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Burdur İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Kemer Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Burdur Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Burdur Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda personel alımı için iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İş ilanları yayınlanmaya başladığında iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerinin hepsi www.devlette.com adresimizde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve ilk olarak başvuru yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapma şansınız bulunmaktadır. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına özgeçmişiniz ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Ancak buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları yine ilgili kadro ve pozisyonlarda iş ilanları yayınlandığında değerlendirilmektedir. Bu sebepten dolayı çoğu durumda “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek başvurunuz kabul görmeyebilir. Bu duruma düşmemek için ise ilanların yayınlanmasını bekleyerek, İnternet adresimiz üzerinde detayları aktaracağımız şekilde başvurunuzu gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Burdur Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BURDUR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, burdur belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan burdur belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.