Bursa Otopark İşletmeciliği San. Ve Tic. An. ŞTİ ya da bilinen kısa adı ile Burbak  yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Burbak işçi alımı ilanı kapsamında otopark görevlisi (vale) alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 15 otopark görevlisi alımı yapılacaktır. Adaylar Bursa il sınırları içerisinde yer alan otopark alanlarında görevlendirilecektir. Adaylar ilana 14 Aralık 2018 mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Burbak İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

İlana başvuru yapacak adaylarda aşağıdaki başvuru şartları talep edilmektedir.

  • İşi yapmaya engel bir sağlık sorununun olmaması.
  • Adli sicil kaydının olmaması
  • Emekli olmaması

Adaylar ilana Burbak AŞ’ye bizzat giderek başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Bu yazımızda BURBAK tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.