BURBAK A.Ş., 2009 yılında kurulmuş olan Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren kurumlardan bir tanesidir. Bursa ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın otopark sorununuza çözüm bulabilmek ve ilde bulunan otoparkları tek elden yönetmek maksadıyla kurulmuştur. BURBAK’ın görevleri zaman içerisinde genişlemiş ve sadece otopark olmaktan çıkmıştır. Bunun yanında şehir içi araç trafiğini araç trafiğini azaltmaya yönelik projeler de gerçekleştirmektedir. Belediye bünyesinde yer alan iştiraklerde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız BURBAK iş başvurusu nasıl yapılır merak ediyorlar. BURBAK ihtiyaçları kapsamında çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BURBAK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BURBAK A.Ş. İş İlanları 2023

Bursa, nüfusu en yoğun illerimizden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle nüfusu 2 milyona yaklaşmış durumdadır. Bunun yanında araç sayısı da bir hayli fazladır ve gün geçtikçe trafik sorunu ortaya çıkmaya başlamaktadır. BURBAK tüm bu sorunları çözebilmek amacıyla kurulmuştur. Kurum; ulaşım ve toplu taşıma hizmetlerini planlamak, durak ve araç park yerlerini tespit etmek ve kanunlarca belediyeye verilen trafik düzenlemelerinin gerektirdiği bütün işleri yapmak gibi önemli görevlere sahiptir. BURBAK bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve kurum bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BURBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; otopark görevlisi, vale, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, tekniker, teknisyen, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl başvurulur?

BURBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BURBAK, yeni çalışan ihtiyacı oluştuğu vakit İŞKUR yani iskur.gov.tr üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. BURBAK bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için bu iş ilanlarını takip etmelisiniz. Tüm bu ilanları devlette.com sitemiz üzerinde de siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Harici olarak İnternette online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda BURBAK iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BURBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, burbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan burbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.