BUGSAŞ, Ankaray ve Ankara Metrosu İşletmelerini işletmekle görevli olan bir kuruluştur. 1990 yılında kurulmuş olan şirket, doğalgaz altyapı yatırımlarının tamamlanması maksadıyla kurulmuştur. Ancak daha sonra EGO ile yapılan sözleşme çerçevesinde görev tanımında değişikliğe gidilmiştir. BUGSAŞ, faaliyetlerini eksiksiz devam ettirmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. BUGSAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, işe alım süreci gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BUGSAŞ İş İlanları 2020

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi yani bilinen adı ile AŞTİ işletmesi de yine BUGSAŞ tarafından gerçekleştirilmektedir. BUGSAŞ, Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. BUGSAŞ; şehir içi yolcu taşımacılığında olduğu gibi şehirlerarası yolculuğun başladığı ve bittiği terminal işletmesinde de vatandaşlarımıza müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı güvenli, huzurlu, olabildiğince konforlu bir ortam sağlamayı görev edinmiştir. Kurum faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BUGSAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; yönetici asistanı, doğalgaz açma kapama elemanı alımı, ön muhasebe sorumlusu, şoför, büro memuru, güvenlik görevlisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BUGSAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BUGSAŞ bünyesinde yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve www.bugsas.com.tr adresi üzerinde yer almaktadır. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bütün ilan detaylarını paylaşacağız. Harici olarak iş ilanları yayınlanmadan kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten BUGSAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz formda da personel alımı için izlenecek yol detaylı olarak anlatılmıştır.Bu yazımızda BUGSAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BUGSAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BUGSAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bugsaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bugsaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.