Başkent Ulaşım Gaz Dağıtım Sanayi Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile BUGSAŞ, 1990 yılında kurulmuş olan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren şirketlerden bir tanesidir. İlk olarak doğalgaz altyapı yatırımları ve dönüşüm sistemleri konularında faaliyet gösteren firma daha sonra 1995 yılında EGO Genel Müdürlüğü ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde hizmet alanını genişletmiş ve raylı sistem konularında da hizmet vermeye başlamıştır. BUGSAŞ günümüzde faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. BUGSAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BUGSAŞ İş İlanları 2023

AŞTİ, Ankara Metrosu, Ankaray ve Teleferik işletmesi BUGSAŞ bünyesindedir. BUGSAŞ; şehir içi yolcu taşımacılığında olduğu gibi şehirler arası yolculuğun başladığı ve bittiği terminal işletmesinde de vatandaşlarımıza müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı güvenli, huzurlu, olabildiğince konforlu bir ortam sağlamayı görev edinmiştir. BUGSAŞ bünyesinde faaliyetlerini eksiksiz olarak sürdürebilmek adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BUGSAŞ tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, vatman, şoför, büro personeli, temizlik işçisi, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.

BUGSAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BUGSAŞ sadece yeni personel ihtiyacı oluştuğunda alım gerçekleştirmektedir. Bunun için gerek kendi web adresi (bugsas.com.tr) üzerinde gerekse devlette.com gibi çeşitli kariyer portalları üzerinde iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanları 2023 yılı için henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri sitemiz üzerinde paylaşacağız. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya personel dairesi başkanlığı gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş yani CV göndererek yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda BUGSAŞ iş ilanları ve işe alım süreci konularında bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BUGSAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bugsaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bugsaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.