Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi ya da bilinen kısa adıyla BUDO, Bursa ve İstanbul arasında deniz ulaşımını gerçekleştirmek amacıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. 2013 yılında ilk seferini gerçekleştiren BUDO, o tarihten günümüze faaliyetlerini arttırarak devam etmektedir. BURULAŞ bünyesinde faaliyet göstermekte olan BUDO faaliyetlerini sürdürmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BUDO tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BUDO İş İlanları 2020

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ’ın bünyesinde kurulan BUDO’nun deniz otobüsü seferleri İstanbul’da Kabataş,Eminönü-Sirkeci ve Büyükçekmece deniz otobüsü iskelelerinden Bursa’da Mudanya deniz otobüsü iskelesinden yapılmaktadır.  BUDO faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BUDO tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaptan, gemi adamı, özel güvenlik görevlisi, dalgıç, güvenlik elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yağcı, stajyer, satış danışmanı, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz personellerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

BUDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BUDO bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için BURULAŞ bünyesinde yayınlanmış olan iş başvuru formu doldurulmalıdır. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda BUDO iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BUDO İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BUDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, budo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan budo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.