Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi veya bilinen kısa adı ile BUDO, Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadı ile kurulmuş olan bir kuruluştur. 2013 yılında seferlerine başlamış olan BUDO, Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BURULAŞ’a bağlı bir kurumdur. İstanbul – Bursa deniz otobüsü hattı oldukça yoğun olarak kullanılan bir hattır. Bu hatta eskiden sadece İDO görev yapmaktaydı. BUDO bu yükü hafifletmek ve bir alternatif sağlamak maksadıyla kurulmuştur. BUDO hizmete girdiği günden bu yana gerek ikramları gerekse kaliteli hizmeti ile vatandaşlarımızın ilk tercihi haline gelmeyi başarmıştır. Faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden BUDO, aynı zamanda çok sayıda kişiye de istihdam kapısı olmaktadır. BUDO her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir. BUDO tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BUDO İş İlanları 2022

Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren BUDO günümüzde 7 deniz otobüsü, 1 vapur ve 1 motor ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde en çok tercih edilen deniz ulaşımı şirketlerinden bir tanesi olan BUDO bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BUDO tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kaptan, gemici, bilet satış temsilcisi, uzakyol kaptanı, stajyer, mühendis, tekniker, teknisyen, satış danışmanı, özel güvenlik görevlisi, yağcı, dalgıç, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına başvurular nasıl ve nereden yapılıyor?

BUDO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BUDO bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirler. Başvurular kurumun bağlı olduğu şirket olan BURULAŞ resmi web adresi üzerinden yapılmaktadır. Girmiş olduğunuz sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda ise başvurunuz insan kaynakları tarafından değerlenmeye alınmaktadır.  Bu yazımızda BUDO iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BUDO İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BUDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, budo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan budo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.