Bilinçli Tüketim Mağazaları ya da bilinen kısa adı ile BTM, 2005 yılında kurulmuş olan ve tekstil alanında faaliyet göstermekte olan bir mağazalar zinciridir. Bay, bayan ve çocuk giyimin yanı sıra ayakkabı ve aksesuar alanlarında da reyon gruplarını çeşitlendiren şirket, günümüzde 50’den fazla mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bilinçli Tüketim Mağazaları bünyesinde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Bilinçli Tüketim Mağazaları İş İlanları 2023

BTM, Modayı ve trendleri takip etmenin ağır bedelleri olmaması gerektiğine inanıyor, bu düşünceyle toplumun her kesimini ve yaş grubunu kapsayan bir portföyle ekonomik alışveriş imkanı sunmaktadır. Bilinçli Tüketim Mağazaları bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bilinçli Tüketim Mağazaları tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, satış danışmanı, depo elemanı, e-ticaret yöneticisi, mağaza müdürü, veri giriş personeli, ayakkabı satın alma uzmanı, satış pazarlama sorumlusu, misafir ilişkileri uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bilinçli Tüketim Mağazaları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bilinçli Tüketim Mağazaları yani BTM bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanınca değerlendirilecek ve personel açığı oluşması durumunda iş görüşmesi için çağrılacaksınız. BTM; İstanbul, Tekirdağ, Samsun gibi çok sayıda ilimizde personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda BTM iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BTM İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.