British American Tobacco, Birleşik Krallık Londra merkezli, Philip Morris’in ardından dünyadaki en büyük ikinci tütün şirketidir. 50 ülkede en büyük sigara piyasasını elinde bulunduran British American Tobacco, 180 ülkede satış yapmaktadır. 1907 yılında United Kingdom’s Imperial Tobacco Company ile the American Tobacco Company of the USA şirketlerinin birleşmesi ile kurulmuştur. British American Tobacco bünyesine her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. British American Tobacco tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

British American Tobacco İş İlanları 2023

Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall, Vogue, Rothmans, Benson & Hedges, Winfield, State Express 555, KOOL ve Viceroy, British American Tobacco tarafından satılan en çok bilinen sigara markalarındandır. British American Tobacco, ülkemizde büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek ve Pazar payı olarak en büyüğü olabilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.British American Tobacco ya da kısa bilinen adıyla BAT tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış temsilcisi, satış danışmanı, satış uzmanı, üretim vardiya mühendisi, şoför, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

British American Tobacco İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

British American Tobacco, ülkemizde 2002 yılından bu yana üretim de gerçekleştirmektedir. İzmir ilimizde yer alan Tire Sigara Fabrikası ile Samsun 19 Mayıs ilçesinde yer alan Samsun Sigara Fabrikası bu üretim tesislerindendir. British American Tobacco bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularını yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler British Tobacco bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda British American Tobacco iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

British American Tobacco İş Başvurusu İçin TIKLAYIN


DİĞER BRİTİSH TOBACCO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, british tobacco konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan british tobacco duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.