Brisa, 1974 yılında Sabancı Holding ortaklarının girişimi ile Lassa adı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Daha sonra Sabancı ve Bridgestone Corporation ortaklığının ardından Brisa adını almış ve uluslararası lastik ve kaplama sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirket kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir büyüme eğrisine girmiş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Birsa bu büyüme sürecinin devam etmesi adına da çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Brisa tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Brisa İş İlanları 2020

Brisa özellikle 90’lı yıllarda Türk sanayisinin öncü şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Lassa ise iç pazarda liderliğinin yanı sıra, sağlamlık ve uzun ömürlü ürünleri ile ön plana çıkarken, küresel pazarlarda da 60’tan fazla ülkede varlığıyla farklı coğrafyalara hızla yayılan bir lastik markası olarak yerini korumaktadır. Brisa ürünleri ayrıca Renault, Toyota, Ford, Fiat, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, BMC, Temsa, Isuzu, Otokar, Karsan, Türk Traktör ve MAN gibi otomotiv üreticilerince de orijinal ekipman olarak kullanılmaktadır. Brisa çalışmaları kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Brisa tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; geçici üretim işçisi, sözleşmeli hammadde ve laboratuvar mühendisi, geçici yükleme işçisi, iş zekası uzmanı, idari işler memuru, satış uzmanı, iş güvenliği mühendisi, bölge satış yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Brisa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Brisa İzmit ve Aksaray Organize Sanayi Bölgesi içinde üretim tesislerine sahiptir. Brisa bünyesinde yer alan bu fabrikalar ile şirket bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurum bünyesinde yayınlanmış açık iş pozisyonları ile bu pozisyonlara ait başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Brisa iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Brisa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BRİSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, brisa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan brisa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.