Bozyazı, Torosların eteğine kurulmuş olan küçük bir Akdeniz ilçesidir. Mersin ilimize bağlıdır. Oldukça sessiz mütevazi şehirlerimizden bir tanesi olan Bozyazı doğal ve tarihi zenginlikleri ile ünlüdür. İlçenin nüfusu 26 bini aşmış durumdadır. Bozyazı Belediyesi çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bozyazı Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bozyazı Belediyesi İş İlanları 2020

Bozyazı ilçesinde halkın ana geçim kaynağı tarımdır. Bozyazı Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratabilmek ve belediyesel faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla çalışmalarını sürdürürken, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Bozyazı İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Bozyazı Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Bozyazı Belediyesi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, mühendis, tekniker, teknisyen, tahsildar, engelli personel, şoför, özel güvenlik görevlisi, eski hükümlü işçi, büro memuru, temizlik işçisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bozyazı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bozyazı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Bozyazı Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BOZYAZI BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bozyazı belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bozyazı belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.