Yozgat ilimizde yer almakta olan Bozok Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Bozok Üniversitesi ilan kapsamında 102 hemşire, ebe, eczacı, diyetisyen, laborant ve sağlık teknikeri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 30 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bozok Üniversitesi Sözleşmeli 102 Personel Alımı İlanı 2018

Üniversitemiz hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek diğer birimlerde, 2016 Yılı KPSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak, 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesi ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar gereğince, gündüz veya gece nöbet sistemine göre çalıştırılacak sözleşmeli personel alınacaktır.Giderleri özel bütçeden karşılanacak olup, ilanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

SIRA

NO

UNVANISAYIARANAN NİTELİKLER
1Hemşire2Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup Onkoloji hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya Belgelendirmek şartıyla onkoloji alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.
2Hemşire5Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup Neonatal Resüsitasyon Programı uygulayıcı sertifikası veya yeni doğan yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
3Hemşire5Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup çocuk yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
4Hemşire10Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
5Hemşire13Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 3 yıl çalışmış olmak.
6Hemşire7Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak.
7Hemşire5Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 3 yıl çalışmış olmak.
8Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.
9Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup Hemodiyaliz hemşireliği sertifikasına sahip ve belgelendirmek şartıyla alanında en az 10 yıl çalışmış olmak.
10Hemşire1Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup Hemodiyaliz hemşireliği sertifikasına sahip ve belgelendirmek şartıyla alanında en az 3 yıl çalışmış olmak.
11Hemşire4Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
12Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup çocuk yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
13Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup Neonatal Resüsitasyon Programı uygulayıcı sertifikası veya yeni doğan yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak.
14Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup Onkoloji hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya belgelendirmek şartıyla onkoloji alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.
15Hemşire2Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup Sağlık Bakanlığı veya Üniversite onaylı sağlık kurumlarında iletişim, sağlık kurumlarında kalite yönetimi ve sağlık kurumlarında risk yönetimi sertifikalarına sahip olmak.
16Ebe6Ebelik bölümü lisans mezunu olmak.
17Eczacı2Eczacılık bölümü lisans mezunu olmak.
18Diyetisyen2Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak.
19Laborant3Tıbbi laboratuvar bölümü önlisans mezunu olmak.
20Sağlık Teknikeri1Anestezi bölümü önlisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 10 yıl çalışmış olmak.
21Sağlık Teknikeri1Anestezi bölümü önlisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 5 yıl çalışmış olmak.
22Sağlık Teknikeri1Anestezi bölümü önlisans mezunu olmak.
23Sağlık Teknikeri1Anestezi bölümü önlisans mezunu olup perfüzyonist yetki sertifikasına sahip ve belgelendirmek şartıyla alanında en az 10 yıl çalışmış olmak.
24Sağlık Teknikeri4Tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü önlisans mezunu olmak.
25Sağlık Teknikeri1Odyometri bölümü önlisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla Koklear İmplantasyon Programlama ve Takip eğitimi ile Otoakustik Emisyonlar ve Yenidoğan İşitme ve Tarama Programı eğitimi almış olmak.
26Sağlık Teknikeri1Biyomedikal cihaz teknolojisi önlisans mezunu olmak.
27Sağlık Teknikeri1Diyaliz bölümü önlisans mezunu olmak.
28Sağlık Teknikeri1Fizyoterapi teknikerliği bölümü önlisans mezunu olmak.
29Sağlık Teknikeri1Protez ve ortez teknikeri bölümü önlisans mezunu olmak.
30Sağlık Teknikeri1İlk ve acil yardım bölümü önlisans mezunu olmak.
31Sağlık Teknikeri5Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü önlisans mezunu olmak.
32Diğer Sağlık Personeli1Odyoloji bölümü lisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla BERA, VEMP, VNG testleri konusunda en az 2 yıl çalışmış olmak.
33Diğer Sağlık Personeli1Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.
34Diğer Sağlık Personeli1Sağlık Meslek Lisesi acil tıp teknisyenliği bölümü mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 5 yıl çalışmış olmak.
35Diğer Sağlık Personeli1Sağlık Meslek Lisesi acil tıp teknisyenliği bölümü mezunu olmak.
36Diğer Sağlık Personeli1Sağlık Meslek Lisesi acil tıp teknisyenliği bölümü mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.
37Diğer Sağlık Personeli1Sağlık Meslek Lisesi sağlık memurluğu bölümü mezunu olup Perfüzyonist yetki sertifikasına sahip ve belgelendirmek şartıyla açık kalp cerrahisi alanında en az 5 yıl çalışmış olmak.

Başvuru Tarihi : 16/04/2018-30/04/2018 Pazartesi günü saat 17.00 kadar,

Başvuru Yeri : Başvurular Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Bu yazımızda Bozok Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Bozok Üniversitesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.