Konya ilimizde yer almakta olan Bozkır Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bozkır Belediyesi ilan kapsamında hayvan bakıcısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 3 Ekim 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Bozkır Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi bilgiler yazımız devamındadır.

Bozkır Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Taleplere başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Pet Hayvanları, Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Tekniği ile İlk Yardım belgelerine sahip olmak şartı aranmaktadır.Talebe başvuru süresi bittikten sonra alınacak meslek ve ilgili belgeler kabul edilmeyecektir. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adayların 10.10.2018 günü mesai bitimine kadar istenilen başvuru belgelerini Bozkır Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır. Nihai listede bulunup evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar 15.10.2018 tarihinde saat 09.00’da Bozkır Belediyesi Meclis Salonunda noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Kura çekiminde mülakata hak kazananlara sözlü sınav/mülakat için tebligat gönderilecek olup, sözlü sınav/mülakat 24.10.2018 tarihinde saat 10.00’da yapılacaktır. Öncelikli olarak başvuruda bulunulan sürekli yada geçici iş gücü taleplerine işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar, öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Hayvan Bakıcısı
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Bozkır Belediyesi Meclis Salonu15.10.201809:00 – 10:00
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Sağlık-Tıpİlk Yardım
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıBaşıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri Kursu Sertifikası, Pet Hayvanları

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MAH İSMET İNÖNÜ CAD NO=12 42630 BOZKIR KONYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Bozkır Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Bozkır Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.