Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Türkiye’nin halka açık gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciridir. 1981 yılında İstanbul ilimizde Bakırköy’de ilk mağazasını açmış ve yıllar içerisinde düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Boyner, günümüzde ülkemizde yer almakta olan en büyük mağazalar zincirlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Boyner, bu büyümesine ara vermeksizin devam etmek için de çalışmalarına tüm gücüyle devam etmekte ve bu kapsamda da ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Boyner tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Boyner İş İlanları 2023

Boyner günümüzde 35’i aşkın ilimizde 120’yi aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. Boyner, büyüme hedefleri kapsamında yeni illerimiz de şubeler açacak olup, bu şubelerine ve mevcut şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Boyner tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; teknik eleman, kasa sorumlusu, mağaza müdürü, satış danışmanı, satın alma sorumlusu, mağazacılık insan kaynakları sorumlusu, stil uzmanı, e-ticaret kategori sorumlusu, tasarım asistanı, bölge eğitim yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz, ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların part time ve full time olarak başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Boyner İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Boyner iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde ve kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bu iş başvuru formu sayesinde güncel olan açık iş pozisyonlarına ve bunlarda istenen başvuru şartlarına ulaşmanız mümkündür. Şayet sisteme üyeliğiniz yoksa üye olmanız gerekmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Boyner gibi bir firmada çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Boyner iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Boyner İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BOYNER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, boyner konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan boyner duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.