Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi ya da bilinen adı ile BOTAŞ,  doğalgaz piyasasında tanımlanmış olan gaz ithalat, ihracat, depolama, iletim, toptan satış, LNG ticareti, petrol iletimi faaliyetlerini yürütmektedir. Genel Müdürlüğü Ankara ilimizde bulunan BOTAŞ, yıllık cirosu ile ülkemizin en büyük kamu kurumları arasında yer almaktadır. BOTAŞ bünyesinde 3 bini aşkın personel çalışmaktadır. Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde hizmet vermektedir. BOTAŞ yapmış olduğu açıklamada 2020 yılında bu personel sayısını arttırılacağını ve yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacağını belirtmiştir. Yazımız devamında BOTAŞ iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

BOTAŞ İş İlanları 2020

BOTAŞ bünyesinde İstanbul ve Kayseri İşletme Müdürlükleri, Kırklareli,Bursa, İzmir; Konya, Erzurum, Çarşamba ve Kahramanmaraş’da Şube Müdürlüğü bulunmaktadır. BOTAŞ, Bununla birlikte sıvılaştırılmış doğalgaz ayrıca bir yönetim birimi olarak Marmara Ereğlisi’nde bulunan LNG İşletme Müdürlüğü olarak kurum yapısında yer alır. Ceyhan’da bulunan Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü ise Kerkük – Yumurtalık Boru hattı üzerinde faaliyet göstermektedir. Yine petrol taşımacılığında Batman’da üretilen Türk petrolünün sevkıyatını ise Hatay – Dörtyol’da bulunan Dörtyol İşletme Müdürlüğü yapmaktadır. BOTAŞ 2020 yılında tüm bu müdürlüklerin bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Aşağıda BOTAŞ tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. • BOTAŞ 4 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Ortaöğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Engelli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ 112 İşçi Alımı İlanı İçin Hemen TIKLAYIN
 • BOTAŞ Tam Zamanlı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • BOTAŞ Sürekli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

BOTAŞ tarafından yayınlanan ilanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. İlanlarda teknisyen, büro görevlisi, operatör, teknisyen, avukat, uzman yardımcısı, mühendis, itfaiye görevlisi, büro görevlisi, arkeolog, özel güvenlik görevlisi, hemşire, kaynakçı, kimyager, katip, doğalgaz teknikeri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

BOTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BOTAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve İŞKUR resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu ilanları takip etmek, ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan devlette.com adresimizi takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığı anda ilanlara ait bütün detayları siz değerli okurlarımız ile sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Harici olarak BOTAŞ ilanlar yayınlanmadan bünyesine yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı BOTAŞ bünyesinde çalışmak için ilgili ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. BOTAŞ iş ilanları konusunda soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BOTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, botaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan botaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.