Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adıyla BOTAŞ yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 112 işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında çok sayıda kadro ve pozisyondan, ön lisans mezunu, meslek lisesi mezunu ve lisans mezunu aday istihdam edilecektir. Botaş 112 işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ 112 İşçi Alımı İlanı 2017

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü 112 sürekli işçi alımı kapsamında ilan Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlandı. BOTAŞ bu kapsamda mühendis, uzman yardımcısı, operatör, teknisyen, müfettiş yardımcısı ve büro görevlisi alımları yapacak. Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünün toplamda 112 daimi kamu işçisi kontenjanlarının dağılımları da ilan metninde yer aldı. Endüstri Meslek lisesi mezunu KPSSP94, ön lisans mezunu KPSSP93 ve lisans mezunu adayların KPSSP3 hangi müdürlüğe ne kadar kontenjan ayrıldığı ilan metninde belirtildi.BOTAŞ ilanı 12 Ekim’de Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR sayfasında yayımlanacaktır. Başvurular ve BOTAŞ personel alımı ile ilgili detaylar da şu şekildedir: BOTAŞ A.Ş. 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak Personel çalıştırmakta olup “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine tabi olduğu açıklandı. Kamu Kurum ve Kuruluşlarında ilk defa işçi olarak görev alacakların Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS altmış ve üzeri puan almış olmaları gerekiyor.

BOTAŞ Personel İhtiyacı olduğunda; Türkiye İş Kurumundan (İŞKUR) talepte bulunmaktadır. İŞKUR talebimiz doğrultusunda iş gücü ihtiyacını ilan etmekte ve başvuran adaylar arasından puan sırasına göre aday isimlerini BOTAŞ’a bildirmektedir. İsimleri bildirilen adaylar BOTAŞ tarafından sınava tabi tutulacaklardır.

Bu yazımızda BOTAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan 112 işçi alımı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca BOTAŞ tarafından yayınlanmış olan diğer bütün ilanlara BOTAŞ İş İlanları Sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER BOTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, botaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan botaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.