Robert Bosch GmbH ya da bilinen kısa adıyla Bosch, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch aynı zamanda dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 senesinde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Bosch, 2023 yılında da büyümesine ara vermeksizin devam etmek adına çalışmalar yapmaktadır. Bosch bu kapsamda da ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bosch tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Bosch İş İlanları 2023

Bosch, büyüme hedefleri doğrultusunda ülkemize büyük önem vermektedir. Her sene yatırımlarını arttırarak sürdüren Bosch, ülkemizde Bursa, Manisa ve Tekirdağ illerimizde de Ar-Ge merkezlerine sahiptir. Ülkemizde 20 bini aşkın çalışana sahip olan Bosch, bu rakamı da yukarılara çekmek için çalışmaktadır. Bosch bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Bosch tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; üretim elemanı, fabrika işçi alımı, kimyager, mühendis, servis elemanı, üretim mühendisi, mekanik bakım elemanı, part time öğrenci, puantaj sorumlusu, stajyer, proje satış mühendisi gibi ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda deneyimli deneyimsiz, bay bayan adayların part time ve full time başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bosch İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Bosch bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen kişiler, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilmektedirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulmaktadır ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi ve mülakat aşaması için çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Bosch bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Bosch iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bosch İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BOSCH HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bosch konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bosch duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.