Borçelik, ülkemizin ilk özel ve en büyük ikinci yassı çelik üreticisi olarak 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Üç soğuk haddeleme ve üç sıcak daldırma galvaniz hattına sahip olan Borçelik, 900 bin tonluk galvaniz kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahip ve en modern galvanizli sac üreticisidir. Borçelik, Borusan bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. Borçelik kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Borçelik, 2023 yılında da büyümesini sürdürebilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini açıklamış ve bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Borçelik tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler yer almaktadır.

Borçelik İş İlanları 2023

Borçelik, Bursa ilimizin Gemlik ilçesinde 240 bin metrekarelik tesiste sıcak daldırma galvanizli çelik, soğuk haddelenmiş çelik ve sıcak haddelenmiş (asitlenmiş ve yağlanmış) çelik gruplarında üretim yapmaktadır. Borçelik faaliyetlerinin aralıksız devamı adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Borçelik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış yetkilisi, üretim operatörü, vinç operatörü, mali işler uzmanı, kalite operatörü, arge mühendisi, yazılım uzmanı, sevkiyat uzmanı, satış temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara vasıfsız, deneyimsiz, deneyimli, yeni mezun adaylar, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay – bayan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Borçelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Borçelik iş başvurusu, kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bu iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanızın ardından sisteme üye olmalı ve başvuru formunu doldurmalısınız. Akabinde açık iş pozisyonu oluştuğu ve başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kurumun insan kaynakları departmanı görüşme için sizi çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Borçelik gibi ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Borçelik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Borçelik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BORÇELİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, borçelik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan borçelik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.