Borajet Havayolları, günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Bölgesel Havayolu” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği. Borajet merkezi İstanbul ilimizde yer almaktadır.  Küçük stol (kısa mesafede havalanabilen veya iniş yapabilen) havaalanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan şirkettir. 2008 yılında kurulmuş olan Borajet ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Borajet tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Borajet Havayolları İş İlanları 2022

Borajet kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış bir havayolu şirketidir. Özellikle son dönemlerde, havayolu taşımacılığının da hızla gelişmesi ile bir atılım içine girmiş ve hızla büyümeyi başarmıştır. Bu büyümenin düzenli olarak sürmesi ve sadece ülkemizde değil aynı zamanda da dünyada bulunan havayolu şirketleri arasında kendisine yer edinmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Borajet bu kapsamda da ihtiyaçları doğrultusunda, genişleyen filosunun etkisiyle de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Borajet tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; host, hostes, kabin memuru, tekniker, teknisyen, mühendis, müşteri hizmetleri temsilci, avukat gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda deneyimli – deneyimsiz adaylara, bay ve bayan adaylara göre kadrolar bulunmaktadır. Ayrıca ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Borajet iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Borajet İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Borajet işe alacak olduğu personelleri kendi İnternet adresi üzerinde yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde ulaşabilirsiniz. Bazen açık iş pozisyonları bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı düzenli olarak takip etmek ve ilanlar yayınlandığı anda iş başvurusu yapmak gerekmektedir. Borajet bünyesine iş başvurusu yapan adaylar insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelemeye alınacak ve akabinde başvurusu olumlu bulunanlar görüşme için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Borajet iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Borajet İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER BORAJET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, borajet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan borajet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.