Bolvadin, Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Tarihi ve kültürel açıdan önemli ilçelerimizden bir tanesidir. Bolvadin ilçesinin nüfusu 45 bini aşmış durumdadır. Bolvadin Belediyesi bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bolvadin Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bolvadin Belediyesi İş İlanları 2023

Bolvadin´de 4 kasaba ve 12 köy vardır. Bolvadin’ bağlı kasabalar; Büyükkarabağ, Dişli, Kemerkaya ve Özburun’dur. Bolvadin Belediyesi ilçenin ekonomik olarak gelişmesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçenin ana geçim kaynağı olan tarım ve hayvancılık yanında diğer iş kollarının da ekonomik olarak etkisini arttırması için çaba sarf ediliyor. İlçede; Afyon Alkoloid Fabrikası, Avşar Emaye Sanayi, kereste, un, yem ve tuğla fabrikaları bulunuyor. Bunların sayısını arttırmak isteyen Bolvadin Belediyesi bu çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları ise aşağıda bulunmaktadır.Bolvadin İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Bolvadin Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Bolvadin Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ekskavatör operatörü, greyder operatörü, beden işçisi, temizlik işçisi, şoför, güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezununu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bolvadin Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bolvadin Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Bolvadin Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BOLVADİN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bolvadin konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bolvadin duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.