Bolu Polisevi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bolu Polisevi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında 3 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 29 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bolu Polisevi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı il/şube müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ehliyet şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Belge Teslim Süresi: 05.02.2018 Saat: 17:00’ye kadar

Belge Teslim Yeri: Bolu Polisevi Şube Müdürlüğü (Elden veya iadeli taahhütlü posta yolu ile)

Posta yolu ile gönderimlerde, teslimatta oluşabilecek gecikmelerden talebi veren kamu kurum ve kuruluşu sorumlu değildir.

Kura Tarihi ve Yeri: 06.02.2018 Saat : 10:00 – Bolu Polisevi Şube Müdürlüğü (Elmalık Köyü Seymenler Mevkii D-100 Karayolu Bolu-düzce 17. Km. – BOLU

Mülakat Sınavı Tarihi : 07.02.2018 Tarih Saat: 10:00

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Başvuru şartları nelerdir?

Endüstriyel Temizlik ekipmanları ( Endüstriyel Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Süt, Endüstriyel bulaşık Makinesi) hakkında eğitim almış olmak ve belgelemek,

Temizlik İşlerinde alışmaya engel ( alerji, astım,bronşit,koah) durumunun bulunmaması,

Kamu sosyal Tesislerinde en az 2 yıl alışmış olmak ve bunu belgelemek,

Daha önce çalışmış olduğu kamu kurum ve kuruluşlarına dava açmamış olmak,

Hakkında daha önce açılmış bir davadan ceza almamış olmak ve hakkında devam eden bir soruşturma bulunmamak ve bunu belgelemek ( sabıka kaydı),

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri gereği işi olarak alınacaklarda aranan şartlar,

Mesai saatlerinin belirlenmesinde kurum şartlarına uymak ( haftasonu ve gece mesaisinde çalışabilmek),

Servis imkanı yoktur. Grev yerine kendi imkanları ile gelip gidilmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 05/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)2
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Elmalık Mevkii – Polisevi Müdürlüğü06.02.201810:00 – 11:00

Çalışma Adresi : ELMALIK KÖYÜ SEYMENLER MEVKİ D100 BOLU-DÜZCE KARAYOLU 17.KM BOLU POLİSEVİ BOLU MERKEZ

Bu yazımızda Bolu Polisevi tarafından gerçekleştirilen işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.