Bolu Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Bolu, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin önemli illerinden bir tanesidir. 2022 yılı rakamları ile 300 bini aşkın nüfusu bulunmaktadır. Bolu Belediyesi Başkanlığı görevi uzun zamandır Alaaddin Yılmaz tarafından yürütülmektedir. Bolu Belediyesi yapmış olduğu açıklamada çeşitli kadro ve pozisyonlarda çok sayıda eleman açığının olduğunu ve bu sebepten dolayı personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtti. Bolu Belediyesi iş ilanları hakkında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri hakkında haberimiz devamından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bolu Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile ülkemizde örnek belediyeler arasında gösterilmekte ve bu istikrarın sürebilmesi için eleman açıklarını yakın zamanda kapatmayı hedeflemektedir. Bolu Belediyesi çalışma azmi yüksek, belediyeye ve halkına hizmet etmekte kararlı olan çok sayıda işçi ve personeli yakın zamanda kadroya alacak. Alımlar sadece merkezde değil aynı zamanda aşağıda da belirtmiş olduğumuz ilçelerde de yapılacak. • Dörtdivan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Gerede
 • Göynük
 • Kıbrıscık
 • Mengen
 • Mudurnu
 • Seben
 • Yeniçağa

Bolu Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda memur ve personel alımı için kendi öz kaynaklarını yani bütçesini kullanacak. Yapılacak olan binlerce eleman alımı için ise herhangi bir sınav yapılmayacak.  Alımlarda mülakat uygulanacak ve mülakat aşamasını başarı ile geçen adaylar sözleşmeli olarak iş başı yapacaklar.  Bolu Belediyesi; sekreter, muhasebeci, satın alma görevlisi, özel güvenlik görevlisi, bekçi,  itfaiye çalışanı, ambar / depo sorumlusu, zabıta, mimar, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyona personel alımı yapacak. Aynı zamanda Bolu ili ve ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş 2022 iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bolu Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Bolu İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Bolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Bolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Bolu Belediyesi İçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Bolu Belediyesi Eleman Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Bolu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Bolu Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı ilanı henüz yayınlanmadı. İlan yayınlandığı zaman iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi ilanlar hakkında detaylı bilgilere www.devlette.com adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabileceksiniz.  Bunun dışında belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten belediye bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. İnternet üzerinden Bolu Belediyesi iş başvurusu yapabileceğiniz bir adres bulunmamaktadır. Aksini iddia eden adreslere itimat etmeyiniz. Bolu Belediyesi alımları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerinden dile getirebilirsiniz.

 • Bolu Belediyesi Telefon Numarası : 444 26 58
 • Adres : İzzet Baysal Cad. No: 95 BOLU


DİĞER BOLU İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bolu iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bolu iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.